У ВАС ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ? ПЕРЕДИТЕ ПО ССЫЛКЕ
8 (7172) 72-57-89
Контакты
nnpcfk2020@yandex.kz
E-mail
Түркістан 8/2, 12 этаж
г.Астана

город Шымкент

Сведения о слушателях курсов повышения квалификации для педагогов физической культуры среднего образования  по теме: «Развитие профессиональных компетенций и навыков учителя физической культуры» (1 группа)

Город Шымкент

06.02-17.02.2023 г.

ФИО

Место работы 

1

Абилкасимов Бегжан Бахтияр угли

№ 2 ЖОББМ

2

Аманбаев     Талгат      Тагабаевич

№ 3 орта мектеп КММ

3

Анарбаев Берік Бақытұлы

№ 13 ЖОББМ

4

Артыков Исмаилхан  Даниярович

«Х.Досмұхамедов атындағы №4 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

5

Байтаматов Мейрхан Кадирханович

Н.Д Оңдасынов атындағы № 38 мектеп-гимназиясы

6

Баратов Абдулла Каримуллаевич

А.Молдағулова атындағы №29  жалпы орта мектеп

7

Бекзат Ғабит Әбдірахманұлы

№ 34 Гагарин атындағы  жалпы орта білім беретін мектебі

8

Бектуров Ержан Есиркепович

Ақпан батыр атындағы №10 жалпы білім беретін орта мектебі

9

Бердибеков Кабылбек Кемпирбаевич

ШЖҚМКК М.Жұмабаев атындағы № 39 ЖОББМ

10

Болтанов Азамат Турабекович

Молда Мұса  атындағы №5 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

11

Булабеков Нуркен Абдрахманович

А.Навои атындағы № 11 ЖОББМ

12

Есенбекова Жансая Муратхановна

Кенесары Қасымұлы атындағы № 33 ЖОББМ

13

Жұматаев Бақберген Бауыржанұлы

№12 М. Горький ЖОББМ КММ  

14

Ижанов Койшыбай Жолдасбекович

Аль-Фараби ауданы, Өмірбек Жолдасбеков атындағы №9 ІТ лицей

15

Кабулова Гульдариха Нуртаевна

№26 Жамбыл атындағы мектеп-гимназиясы

16

Казангапов Шамши Жаканович

Қ.Сыпатаев атындағы №7 ІТ мектеп-лицей

17

Кенишбаев Мурат Абдинабиевич

№18 мектеп

18

Керімбек Батырбек Әуезұлы

Лермонтов атындағы №17 ЖОББМ

19

Комекова Айман Алиайдаровна

№40 Алпамыс батыр атындағы мектеп-гимназия

20

Қанытбек Нұрдаулет Маратұлы

№ 19 Ө.Жәнібеков атындағы  ЖОББМ

21

Мамбетов Бауыржан Даулетбаевич

О. Жандосов ат. № 30 ЖОББМ КММ

22

Мейрманова Салтанат Жусиповна

А. Асқаров атындағы № 77 мектеп- лицей

23

Мустафин  Габит Мустафаевич

№23  З.Космодемьянская атындағы мектеп-лицейі

24

Мухамедова Назира Сайдуллаевна

Айбек атындағы № 14 жалпы орта білім беретін мектеп

25

Нурлыбаев Галымжан Курмангазиевич

А.С.Пушкин атындағы №1 мектеп-гимназиясы

26

Ниязбаев Ерлан Бахтиярович

Ж.Баласағұн атындағы № 6 ЖОББМ

27

Орманова Гульзамира Оспаналиевна

Еңбекші ауданы, №28 жалпы білім беретін мектебі

28

Өтепбек Ағыбай Мәденұлы

Т.Рысқүлов атындағы № 25 мектеп-гимназиясы

29

Садырбаев Канатбек Калиулы

№ 16 ЖОББМ

30

Серимбетов АйдынганиУсейович

М.Х.Дулати атындағы үш тілде оқытатын мамандандырылған №8 гимназия

 (2 группа)

ФИО

Место работы

1

Абдраманов Нурлан Орынбаевич

№ 99 мектеп-гимназия КММ

2

Абуов Айдос  Абайулы

№ 68 мектеп

3

Айметов Уктам Атажанович

№107 Ю.Сареми атындағы мектеп - лицей

4

Алиев Садияр Пилошович

Қаратау ауданы С.Нұрмағамбетов атындағы №72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

5

Амиров Женисхан Идаханович

№129 ЖОББМ

6

Ауелова Айжамал Нишанбайкизи

Қаратау ауданы Таскен тұрғын алабы,Оразбай атындағы №115 НОМ

7

Аширов Кайрат Сатыпалдиевич

Д.Нұрпейiсова  атындағы №116 ЖОББМ

8

Биназаров Мухтар Мустафаевич

№128 ЖОББМ

9

Дангылбаева Актоты Орынтайкызы

А.Байтурсынова ат. №50 мектеп-гимназия

10

Дәурен Бағлан Жеңісұлы

№46 мектеп-лицей КММ

11

Демеуов Джанибек Кумисбекович

№137 жалпы орта білім беретін мектебі шаруашылық жүргізу құқығындағы КММ

12

Елімбеков Роллан Мелдеханұлы

Мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп-интернаты дарын № 2

13

Ельшибаев Ерболат Алгабекович

№ 69 ЖОББМ

14

Зейнабилов Мурат Тасбулатович

А.Назарбеков атындағы №87 ЖОББМ

15

Кемпирбаев Мурат  Айдарханович

№75 мектеп-гимназия

16

Қойбақов Сапарбай Базарбаевич

Ж.Аймауытов атындағы № 64 мектеп-гимназия

17

Мауленова Сабира Досмухановна

№ 90 ДБАМ мектеп гимназиясы

18

Мейірбеков Наурыз Сайлауұлы

Абай ауданы №133 ЖОББМ

19

Мырзали Назира Ержанкызы

№ 45 мектеп-гимназиясы  шаруашылық жүргізу  құқығындағы  КММ

20

Орынбаева Жаркинай Кошкаровна

№ 80 ІТ мектеп-лицей

21

Расулметов Бахтияр Сабиржанович

№71 ЖОББМ

22

Рыспанбетов Мейрамхан Тауекелович

№ 66 «Қазығұрт» ЖОББМ

23

Сангилов Бакытжан Махаматпазилович

№138ЖОББМ

24

Токболатов Абдиадил Абдымауленович

№132 ЖОББМ

25

Толбидинов Абибулла Утебаевич

№135 ЖОББМ

26

Торегелдиев Жаксыбай  Куралбекович

Т.Тәжібаев атындағы №47 мектеп-гимназия

27

Турганбаев Куаныш Бейсенбайулы

№ 55 ЖОББМ

28

Усербаева Шакизада Мухамедшариповна

А. Асқаров №77 мектеп литцей

29

Утепов Азамат Куанышбекович

№103 ЖОББМ

30

Шуренов Кайрат Мырзахасимович

№ 88 ЖОББМ

 (3 группа)

ФИО

Место работы

1

Арифханова  Гузаль Шахризатовна

№8 гимназия им. М.Х.Дулати

2

Атаханов Махсуджон Абдуллаевич

№ 55 ОСШО

3

Верченко Татьяна Александровна

ОСШ №4 им .ХДосмухамедова

4

Гаврилина Майя Юрьевна

КГУ Школа-лицей №46

5

Гоголадзе Закиржан Кошалиевич

ООШ №116 им. Д.Нурпеисовой

6

Добик Александр Сергеевич

ООШ  №116 им. Д.Нурпеисовой, 

7

Добик Дмитрий Сергеевич

ООШ  №116 им. Д.Нурпеисовой

8

Дугачиев Мухмад Лечиевич

КГУ предприятие на праве хозяйственного ведения
 «Школа-гимназия №45

9

Дускулов Бекзат Жусупович

Школа-гимназия №1 им.А.С.Пушкина

10

Исмаилов Рустам Аблахович

школа-лицей№15 им.Д.И.Менделеева

11

Кармаков Сергей Сергеевич

КГУ Общая средняя школа №12 им.М.Горького

12

Касимов Ахметжан Турсымахамедұлы

ТОО «Abadan-Successful»  общеобразовательная школа

13

Комарова Наталья Алексеевна

ГМ предприятие на праве хозяйственного ведения «Школа-гимназия №45»

14

Король Юлия Валерьевна

ОСШ №37 им.Фурката

15

Матвеев Евгений Валерьевич

CШ № 43

16

Махаметова Регина  Ахметовна

ОСШ №4 им .ХДосмухамедова

17

Мехманов Бахтияр Пардабекович

ОШ № 5 имени Молда Мусы

18

Муратбеков Аскар Турсунбекович

А.Молдағулова атындағы №29  жалпы орта мектеп

19

Нагуманов Руслан Ибрагимович

№45 школа-гимназия

20

Оракбаев Талгат Оспаналиевич

ОШ №33 имени Кенесары Касымулы

21

Оралбеков Муратжан  Рустембекович

№ 11 ЖОББМ

22

Павлов Михаил Николаевич

ОСШ №42 им. Хамзы

23

Пелих Ирина Альбертовна

г Шымкент общеобразовательная средняя школа № 43

24

Сугралиева Гаухар Бейбитбековна

№ 9 ІТ лицей им. О.Жолдасбекова

25

Тастанов Мухамедияр Есеналыевич

КГУ Школа-лицей №46 г.Шымкент.

26

Ташибаева Рихси Сабыржановна

КГУ ОСШ  №3 имени Улукбека

27

Узновенко Савелий Олегович

КГУ «Школа-гимназия
№ 20 имени Титова»   управления

28

Ушакова Светлана Борисовна

город Шымкент Абайский район общеобразовательная средняя школа №33 имени Кенесары Касымулы

29

Халметова Сагдиана Моминджановна

№8 гимназия им.М.Х.Дулати

30

Юсупов Кабылжан Икрамович

ОСШ № 42 им. Хамзы

27.03-07.04.2023 г.

ФИО

Место работы

1

Абдикулов Гани Султанбекович

О. Жандосов атындағы № 30 мектеп

2

Абдиматов Досалы Айжумашович

№ 34 жалпы орта білім беретін мекеме

3

Аманкулов Асхат Калшораевич

№ 46  мектеп-лицей

4

Бағланов  Қайрат Заманханович

№ 40 Алпамыс батыр атындағы мектеп-гимназия

5

Бакбаев Касымхан Серикович

№ 25 мектеп-гимназиясы

6

Балабеков Темирхан Туреханович

№7 ІТ мектеп-лицей

7

Булабеков Нуржан Абдрахманович

№ 11 ЖОББМ

8

Бурылша Елдар Бақтыбекұлы

№ 29  жалпы орта мектеп

9

Есназаров Жангали Абдужалилович

№ 2 ЖООБМ

10

Әлиев Ислам  Насируллаұлы

№1 им.А.С.Пушкина

11

Байденов  Ерлан Ерболович

№ 27мектеп

12

Живоглядов Александр Владимирович

О. Жандосов атындағы № 30 мектеп

13

Жолдасбек Азамат  Бауыржанұлы

А.С.Пушкин ат.  №1 мектеп

14

Жорабеков Ерболат Копбаевич

№ 43 ЖОББМ

15

Кабланбеков Нуршайык Сапаралиевич

№ 48 ЖОББМ

16

Каримбаев Ерлан Ермекович

№ 16 ЖОББМ

17

Кунешов Ерлан Шайхидинович

№ 39 жалпы орта білім беретін мектебі

18

Қалдарбек Амантай Аюпханұлы

№ 15 мектеп-лицей

19

Косжанов Кайрат Бейсенбекович

№ 66 «Қазығұрт» жалпы орта білім беретін мектебі

20

Куанышбаева Гүльмира Бейсенгалиевна

№ 66 «Қазығұрт» ЖОББМ

21

Лесбек Алмас Жақсыбекұлы

№17 ЖОББМ

22

Маисова Кульзат Тлесовна

№26 Жамбыл атындағы мектеп-гимназиясы

23

Молдабаев Канат Мирзабекович

№ 8 гимназия Шымкент

24

Мустаев  Ербол  Исабекович

№ 3 орта мектеп

25

Мухтарханов Нодирхон Даниярович

№ 14 жалпы орта білім беретін мектеп

26

Отеев Азамат Абатович

№ 3 орта мектеп

27

Палашова Салима Кенесбековна

№ 19 Ө.Жәнібеков атындағы  жалпы орта білім беретін мектебі

28

Пернебаев Ерлан Тузелбаевич

№18 мектеп

29

Сапаров Куаныш Танирбергенович

№ 28 жалпы білім беретін мектебі

30

Тоқтар Нұрлыхан Тұрсынұлы

№ 47 мектеп-гимназия

31

Туребеков Ауелхан Темирханович

№7 ІТ мектеп-лицей

32

Туранов Мухтар Рысбекович

№ 38 мектеп-гимназиясы

33

Тұрғанбаева Амина Рахматқызы

№ 4 жалпы орта білім беретін мектебі КММ

34

Тұрдалиев Абылай Санатбекұлы

№ 34 жалпы орта білім беретін мектебі

35

Тюляев Вячеслав Юрьевич

№ 33 ЖОББМ

(2 группа)

ФИО

Место работы

1

Абдукадыров Султанбек Қалыбекұлы

№ 69 жалпы орта білім беретін мектебі

2

Абиков Калдарбек Куанышбекович

№15

3

Алимбеков Нурали Абилович

№ 64 мектеп-гимназия

4

Алсейтов Нуримбет Жумаханович

№ 88 ЖОББМ

5

Амирешов Дулат Сарыбаевич

№ 55 ЖОББМ

6

Асанбаев Гани Ержанович

№ 103 ЖОББМ

7

Асенов Елдос Темирханович

№77 мектеп литцейі

8

Ашимов Бауыржан Сейдилдаевиш

№ 138 ЖОББМ

9

Бекбаев Сарсенбек Хамидович

№ 80 ІТ мектеп-лицей

10

Бектемирова Гулмира Жумадиловна

№75 мектеп-гимназия

11

Гасанов Гусейн Атаханович

№ 90 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-гимназиясы

12

Енбекбай Асылбек Жаналиұлы

№132 ЖОББМ

13

Искаков Касым  Иманбекович

№ 66 ЖОББМ

14

Ишматов Шерали Уралбаевич

№ 90 ДБАМ мектеп гимназиясы

15

Канаева Дана Тогайбековна

№ 103 ЖОББМ

16

Кандазаев Бахыт Ералиевич

№ 128 ЖОББМ

17

Кентаев Махсат Маратулы

№133 ЖОББМ

18

Мамейов Нурболат Рашитович

№ 129 ЖОББМ

19

Медетов Нурлан Икматуллаевич

№ 116 жалпы орта білім беретін мектеп

20

Мергенбек Даулетбек Балтабекұлы

№ 137 жалпы орта білім беретін мектеп

21

Мусаев Курмангазы Айтуганович

№ 52 мектеп-лицей

22

Мырзахметова Лаура Мыктыбаевна

№ 94 ЖОББМ

23

Найманов Улан Багдатович

№ 133 ЖОББМ

24

Нурбеков Нурсултан Нурланулы

№ 128 ЖОББМ

25

Оспанов Мурат  Жолдасович

№72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

26

Оспанов Сержан Орынбекович

№77 мектеп литцейі

27

Расулметов Хавазмат Ирисматович

№71 жалпы орта білім беретін мектебі

28

Сейітжаппар Бақтияр Мұхамбетәліұлы

№ 55 ЖОББМ

29

Танирбергенов Максат Токтасынович

№136

30

Тлеуов Мухтар Лесович

№35

31

Тойлыбай Бекзат Әзімханұлы

№ 66 «Қазығұрт» ЖОББМ

32

Торехан Ербол Нургалиевич

№126 «Айнатас» негізгі орта мектебі

33

Умаркулов Ержан Талипович

№ 64 мектеп-гимназия

34

Усеров Еркин Жайлаубаевич

137 ЖОББМ

35

Хусенов Улугбек Ашурматович

107 мектеп-лицей

27.02-11.03.2023 г.

ФИО

Место работы

1

Агабеков Самат Канабекович уд лич -

№ 103

2

Акилбеков Азамат Даутович

№17 жоббм

3

Ашимтаев Нуржан Нартаевич

 №18 мектеп

4

Аширбаева Шолпан Сапаховна

№ 9 ІТ лицей

5

Әбдірәсіл Нұрболат Әбутәліпұлы

№ 14 жалпы орта білім беретін мектеп

6

Бегимбетов Айян Тунгишбаевич

 № 23  З.Космодемьянская атындағы мектеп-лицейі

7

Бегимова Салтанат Кенесбековна

№ 3 орта мектеп

8

Бексултанова Раушан Жолдыбаевнауд лич -

№22

9

Григорьев  Роман Ильич уд лич -

 Д.Нүрпеисова ат. № 116 мектеп

10

Дастанов Асет Айтмишович

№ 25 мектеп-гимназиясы

11

Ергешов Жумахан Ермаханович уд лич -

.№26 Жамбыл атындағы мектеп-гимназиясы

12

Жақыпбекова Саулей Бауыржанқызы

 №33 ЖОББМ

13

Исабеков Бахыт Сейсенбекұлы

№28

14

Каракозиев Шерзат Фахриддинович

№21 ЖОББМ

15

Кененбаев Жанболат Шинасилбекович

№1 мектеп-гимназиясы Шымкент қаласы

16

Кулсариев Ержан Оразбекович

 № 16 ЖОББМ

17

Куренов Кенжеалы Оразахунович

№ 4 ЖОББМ  КММ

18

Калдибаев Серик Примбаевич

№2 Жообм

19

Қалдыбай Төлеген
Ернатұлы

 №8 гимназия Шымкент

20

Мактабеков Хамит Абуталипович

№ 4 ЖОББМ КММ

21

Мергенбаев Марат Каспанович

№13 ЖОББМ

22

Мыңжасар Қуаныш Дәулетұлы

 № 6 ЖОББМ

23

Мырзахмет Ерсұлтан Нұрмаханбетұлы

 № 5 ЖББОМ

24

Нуралимова Калампыр Айдархановна

№ 24 ІТ мектеп-лицей

25

Орынбасар Ғани Қуанышбекұлы

 № 11 ЖОББМ

26

Сейдазым Нұрболат Умирбайұлы

№ 10 жалпы білім беретін орта мектебі

27

Тажиев Максат Арысбекович

№ 29  жалпы орта мектеп

28

Ходжаназаров Шавкатбек Раушанбекович

№ 3 орта мектеп

(2 группа)

ФИО

Место работы

1

Абдулаев Қуаныш Асқарұлы

№ 34 ЖОББМ

2

Абдуллаева Хадича Артыкбаевна

№ 53 ЖОББМ

3

Авлешов Данияр Халықович

 № 58 ЖОББМ

4

Алдияр Мухтар Алдиярұлы

 № 62 ЖОББМ

5

Амиров Нұржан Жұмабекұлы

№ 40 Алпамыс батыр атындағы мектеп-гимназия

6

Асанов Ержан Әсетбекұлы

 № 52 мектеп

7

Аширбаева Гулназира Ысманқызы

А. Байтұрсынов ат. № 50 мектеп

8

Байсеитов Тимур Султанбекович

О.Жандосов ат.  № 30 мектеп

9

Даужанов Қалмурат Қалдыбек

№ 57 ЖОББМ

10

Ерсұлтанов Ерболат

№ 60 ЖОББМ

11

Есенбаев Максат Айтбаевич

№ 46  мектеп-лицей

12

Жалмурзаев Алмас Сапарбаевич

 № 55 ЖОББМ

13

Жүсіпәлі Нұржан Өсербайұлы

№ 66 «Қазығұрт» жалпы орта білім беретін мектебі

14

Исабеков Арман Нуриддинұлы

№ 66 «Қазығұрт» ЖОББМ

15

Кожахметова Индира Сайлаубековна

 № 45 мектеп-гимназия

16

Курбанов Ибадулла Лутфуллаевич

С.Көбеев ат.№ 56 мектеп

17

Қрықбай Махатбек Қрықбайұлы

№ 47 мектеп-гимназия

18

Махамбет Айбек Анарбайұлы

№ 2 ЖОББМ

19

Махатаев Бағдат Маратұлы

№ 55 ЖОББМ

20

 Маханов Абдигани Ниматуллаевич

№ 59ЖОББМ

21

Мирзадаулетов Талгат Гагаринович

№ 35 ЖОББМ

22

Назарова Гульниса Ирисматовна

 № 64 мектеп-гимназия

23

Накыпбеков Абибулла Даткабекович

№ 36 жалпы орта білім беретін мекеме

24

Насруллаев Давлат Гайратуллаевич

№ 52 мектеп-лицейі

25

Нурмаханбетов Бакытжанов Мадыханулы

 № 38 мектеп-гимназиясы

26

Пайзулаев Хаджимурат Хусаинович

№ 6 ЖОББМ

27

Тумабаев Нурбек Маликович

 № 68 мектеп

28

Уразалиев Анарбек Серикович

№ 39 жалпы орта білім беретін мектебі

29

Уралбаева Жанар Абдухадировна

 № 44 жалпы орта білім беретін мектеп

30

Уралов Талғат Даулетович

№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі

(3 группа)

ФИО

Место работы

1

Алёхин Николай Сергеевич

№ 12 им.М.Горького

2

Амиржанова Елена Юрьевна

СОШ № 28

3

Артыкбаев Шерзодбек Иристаевич

ОСШ 42

4

Артыкбаева Мукаддам Махкамбаевна

СОШ № 11

5

Гулюкина Светлана Николаевна

№ 40 им. Алпамыс батыра

6

Дзех Оксана Григорьевна

№ 3 им. Улукбека управления образования города Шымкент

7

Досметова Шахноза Юсупжановна

СОШ № 11

8

Ерсариев Талгат Нартбайулы

ОСШ № 37 им. Фурқата

9

Кадыргулова Гузалия Фасхетдиновна

ОСШ №21  управления образования города Шымкент

10

Киргизбаев Дилмурад  Бекпулатович

№ 45» управления образования города Шымкент

11

Кошелева  Наталья Александровна

№ 36 им. Казыбек би управления образования города Шымкента

12

Мощенко Наталья Анатольевна

№ 46

13

Ниязова Лариса Георгиевна

№ 43

14

Онгарбаев Мухтар Сагинбекович

№ 9 ІТ лицей им. О.Жолдасбекова

15

Пегова Ольга Анатольевна

№ 46 г.Шымкент.

16

Потюбенко Алёна Михайловна

ОСШ № 84 им. Циолковского

17

Салаев  Абит Жавитович

№ 116 им. Д.Нурпеисовой,  город Шымкент.

18

Сарсенова Сабира Абильдаевна

СОШ № 36

19

Сулейменов Мавлит Базарбаевич

№ 55 ОСШО

20

Таскожаев Нуржан Жанабергенович

№ 45 управления образования города Шымкент

21

Токмурзаев Еркинбек Чимкентбекович

№ 33 им. Кенесары Касымулы

22

Тореханова Елена Викторовна

№ 8 гимназия Шымкент

23

Фархутдинова Рамзия Шарифяновна

 

24

Чупахина  Галина  Анвериковна

№ 9 ІТ лицей им. О. Жолдасбекова

25

Живоглядов Сергей Владимирович

№ 30 им. О. Жандосова управления оброзования города Шымкент

27.03-07.04.2023 г.

ФИО

Место работы

1

Абдикулов Гани Султанбекович

О. Жандосов атындағы № 30 мектеп

2

Абдиматов Досалы Айжумашович

№ 34 жалпы орта білім беретін мекеме

3

Аманкулов Асхат Калшораевич

№ 46  мектеп-лицей

4

Бағланов  Қайрат Заманханович

№ 40 Алпамыс батыр атындағы мектеп-гимназия

5

Бакбаев Касымхан Серикович

№ 25 мектеп-гимназиясы

6

Балабеков Темирхан Туреханович

№7 ІТ мектеп-лицей

7

Булабеков Нуржан Абдрахманович

№ 11 ЖОББМ

8

Бурылша Елдар Бақтыбекұлы

№ 29  жалпы орта мектеп

9

Есназаров Жангали Абдужалилович

№ 2 ЖООБМ

10

Әлиев Ислам  Насируллаұлы

№1 им.А.С.Пушкина

11

Байденов  Ерлан Ерболович

№ 27мектеп

12

Живоглядов Александр Владимирович

О. Жандосов атындағы № 30 мектеп

13

Жолдасбек Азамат  Бауыржанұлы

А.С.Пушкин ат.  №1 мектеп

14

Жорабеков Ерболат Копбаевич

№ 43 ЖОББМ

15

Кабланбеков Нуршайык Сапаралиевич

№ 48 ЖОББМ

16

Каримбаев Ерлан Ермекович

№ 16 ЖОББМ

17

Кунешов Ерлан Шайхидинович

№ 39 жалпы орта білім беретін мектебі

18

Қалдарбек Амантай Аюпханұлы

№ 15 мектеп-лицей

19

Косжанов Кайрат Бейсенбекович

№ 66 «Қазығұрт» жалпы орта білім беретін мектебі

20

Куанышбаева Гүльмира Бейсенгалиевна

№ 66 «Қазығұрт» ЖОББМ

21

Лесбек Алмас Жақсыбекұлы

№17 ЖОББМ

22

Маисова Кульзат Тлесовна

№26 Жамбыл атындағы мектеп-гимназиясы

23

Молдабаев Канат Мирзабекович

№ 8 гимназия Шымкент

24

Мустаев  Ербол  Исабекович

№ 3 орта мектеп

25

Мухтарханов Нодирхон Даниярович

№ 14 жалпы орта білім беретін мектеп

26

Отеев Азамат Абатович

№ 3 орта мектеп

27

Палашова Салима Кенесбековна

№ 19 Ө.Жәнібеков атындағы  жалпы орта білім беретін мектебі

28

Пернебаев Ерлан Тузелбаевич

№18 мектеп

29

Сапаров Куаныш Танирбергенович

№ 28 жалпы білім беретін мектебі

30

Тоқтар Нұрлыхан Тұрсынұлы

№ 47 мектеп-гимназия

31

Туребеков Ауелхан Темирханович

№7 ІТ мектеп-лицей

32

Туранов Мухтар Рысбекович

№ 38 мектеп-гимназиясы

33

Тұрғанбаева Амина Рахматқызы

№ 4 жалпы орта білім беретін мектебі КММ

34

Тұрдалиев Абылай Санатбекұлы

№ 34 жалпы орта білім беретін мектебі

35

Тюляев Вячеслав Юрьевич

№ 33 ЖОББМ

(2 группа)

ФИО

Место работы

1

Абдукадыров Султанбек Қалыбекұлы

№ 69 жалпы орта білім беретін мектебі

2

Абиков Калдарбек Куанышбекович

№15

3

Алимбеков Нурали Абилович

№ 64 мектеп-гимназия

4

Алсейтов Нуримбет Жумаханович

№ 88 ЖОББМ

5

Амирешов Дулат Сарыбаевич

№ 55 ЖОББМ

6

Асанбаев Гани Ержанович

№ 103 ЖОББМ

7

Асенов Елдос Темирханович

№77 мектеп литцейі

8

Ашимов Бауыржан Сейдилдаевиш

№ 138 ЖОББМ

9

Бекбаев Сарсенбек Хамидович

№ 80 ІТ мектеп-лицей

10

Бектемирова Гулмира Жумадиловна

№75 мектеп-гимназия

11

Гасанов Гусейн Атаханович

№ 90 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-гимназиясы

12

Енбекбай Асылбек Жаналиұлы

№132 ЖОББМ

13

Искаков Касым  Иманбекович

№ 66 ЖОББМ

14

Ишматов Шерали Уралбаевич

№ 90 ДБАМ мектеп гимназиясы

15

Канаева Дана Тогайбековна

№ 103 ЖОББМ

16

Кандазаев Бахыт Ералиевич

№ 128 ЖОББМ

17

Кентаев Махсат Маратулы

№133 ЖОББМ

18

Мамейов Нурболат Рашитович

№ 129 ЖОББМ

19

Медетов Нурлан Икматуллаевич

№ 116 жалпы орта білім беретін мектеп

20

Мергенбек Даулетбек Балтабекұлы

№ 137 жалпы орта білім беретін мектеп

21

Мусаев Курмангазы Айтуганович

№ 52 мектеп-лицей

22

Мырзахметова Лаура Мыктыбаевна

№ 94 ЖОББМ

23

Найманов Улан Багдатович

№ 133 ЖОББМ

24

Нурбеков Нурсултан Нурланулы

№ 128 ЖОББМ

25

Оспанов Мурат  Жолдасович

№72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

26

Оспанов Сержан Орынбекович

№77 мектеп литцейі

27

Расулметов Хавазмат Ирисматович

№71 жалпы орта білім беретін мектебі

28

Сейітжаппар Бақтияр Мұхамбетәліұлы

№ 55 ЖОББМ

29

Танирбергенов Максат Токтасынович

№136

30

Тлеуов Мухтар Лесович

№35

31

Тойлыбай Бекзат Әзімханұлы

№ 66 «Қазығұрт» ЖОББМ

32

Торехан Ербол Нургалиевич

№126 «Айнатас» негізгі орта мектебі

33

Умаркулов Ержан Талипович

№ 64 мектеп-гимназия

34

Усеров Еркин Жайлаубаевич

137 ЖОББМ

35

Хусенов Улугбек Ашурматович

107 мектеп-лицей

17.04-28.04.2023 г.

Тегі, аты, әкесінің аты

Жұмыс орны

1

Абдикадиров Жасузак Токашович

№ 2 мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп интернаты

2

Абдрахманов Жомарт Пархатұлы

№135 жалпы орта білім беретін мектеп

3

Абдураимова Айнура Калдыбековна 

№ 90 Дарынды балаларға арналған мектеп-гимназиясы

4

Алишеев Кобил Алдиярович

№134 ЖОББМ

5

Алтенбаев Таттимбет Сарсенбекович

№129 ЖОББМ

6

Ақсақал Индира Майлыбекқызы

№7 м/л

7

Бабаханова Айнура  Ермахановна

№ 80 ІТ мектеп-лицей

8

Балтабай Ақмаржан Арманжанқызы

№137 жалпы орта білім беретін мектеп

9

Бегалиева Райхан Салыбековна

№100 «Жұлдыз» жалпы орта білім беретін мектебі

10

Бекман Бауыржан Алпысұлы

94 ЖОББМ

11

Бекманов Алтынхан Алпысбайұлы

№ 99 мектеп-гимназия коммуналдық мемлекеттік мекемесі

12

Бектасов Бауржан Темиралиевич

№116 жалпы орта білім беретін мектеп

13

Биекеев Нурдаулет Серикович

№126 «Айнатас» негізгі орта мектебі

14

Демеуова Асия Кумисбековна

№137 жалпы орта білім беретін мектеп

15

Жекен Нұршапахат Серікбайұлы

 

16

Жандарбеков Мейірбек Даулетұлы

№138ЖОББМ

17

Жанабергенов Шыңғыс Маратұлы

№66 «Қазығұрт» ЖОББМ

18

Избасаров Азамат Ердикулович

№136

19

 Усенбаев Ерзат Султанбекович

 №133 ЖОББМ

20

Исабаев Муроджон Шарипович

№ 87 ЖОББМ

21

Калдаманов Бакытжан Бисенович
Бисенович

 № 34 ЖОББМ

22

Калмурзаев Ербол Акимович

№128 ЖОББМ

23

Касимов Тасболат Аманбекович

Дарын №1  мамандандырылған IT лицей- интернат

24

Қонақбай Бақытжан Оразбайұлы

№103

25

Куатбаев Калдыбек Аманбекович

№136  

26

Махаметова Шахиста Моминжановна

№ 34 ЖОББМ

27

Мусалиева Перизат Бахтияровна

№132 ЖОББМ

28

Мұстафа Нұрхат Оңғарбайұлы

№137 жалпы орта білім беретін мектеп

29

Утегенова Гульшахар Аймырзаевна

№ 66  ЖОББМ

30

Суранчиев Бауыржан Мусаевич

№132 ЖОББМ

31

Толаметов Шерзат Бахтиярович

№ 107 Ю.Сареми атындағы мектеп - лицей

32

Торгауытов Галымжан Сапаралиевич

№ 82 К. Қасымұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі

33

Тулеуов Нурбол Кендебаевич

№ 133 ЖОББМ

34

Турдалиев Сапарбек Авелбаевич

№ 90 Дарынды балаларға арналған мектеп-гимназиясы

35

Эргешов Гуламжан Камилваевич

№111 ЖОББМ

(ІІ қазақ тобы)

Тегі, аты, әкесінің аты

Жұмыс орны

1

Абдукадыров Айбек Бекжапбарович

№ 64 мектеп-гимназия

2

Амирбеков Нурпейс Базарбекович

№ 39 жалпы орта білім беретін мектебі

3

Анетов Нуржан Нурсеитович

№ 66 «Қазығұрт» ЖОББМ

4

Аралбеков Асылхан Әділханұлы

№28 жалпы білім беретін мектебі

5

Алибеков Улан Джангелдинович

№72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

6

Байыс Жеңіс Батырхалиұлы

№ 47 мектеп-гимназия

7

Баширов Самат Дихонбаиевич

№ 57 ЖОББМ

8

Тынысбек Нұрлыбек Күмісбекұлы

№72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

9

Данебеков Нұржан Мықтыбекұлы

№ 46  мектеп лицеи

10

Жакыпбеков Даурен Кылышбекович

№72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

11

Жиенбеков Болеген Баймаханбетұлы

№18 мектеп

12

Казангапов Мади Накипович

№7 ІТ мектеп-лицей

13

Калдыбаев Асан Нурмаханович

№72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

14

Камалов Каримжан Назимович

№66 «Қазығұрт» жалпы орта білім беретін мектебі

15

Каштаев Нуржан Ботабекович

№ 40 Алпамыс батыр атындағы мектеп-гимназия

16

Кенжебаев Женсалы Лесович

№17 ЖОББМ

17

Кудайбергенова Алтынай Маханбетхановна

№ 25 мектеп-гимназиясы

18

Кудасбеков Махсат Жумадиллаевич

ХДосмухамедова атындағы № 4 орта мектеп

19

Каражан Азамат Пернеханулы

№1 мектеп-гимназиясы Шымкент қаласы

20

Махаметов Эльнур Абдупаттахович

№85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектебі

21

Маханбет Нұрболат Рашидұлы

№ 34 жалпы орта білім беретін мекеме

22

Махатов Нұржан Маратович

№72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

23

Нурденов Мурат Кожантаевич

№7 ІТ мектеп-лицей

24

Нурманов Акылбек Абдуллаевич

№ 69 жалпы орта білім беретін мектебі

25

Омаров  Алимгазы Акылбекович

№ 29  жалпы орта мектеп

26

Утегенов Ержан Кенжебаевич

№72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

27

Отарова Гульнур Абуталиповна

№77 мектеп литцейі

28

Раимжанов Дархан Нұржанұлы

№ 19 Ө.Жәнібеков атындағы  жалпы орта білім беретін мектебі

29

Сенбиева Улжан Сапархановна

№66 «Қазығұрт» ЖОББМ

30

Султанов Азиз Махаматович

№71 жалпы орта білім беретін мектебі

31

Тағай Абай Сәкенұлы

№ 55ЖОББМ

32

Тилемисов Женисбек Курбанович

№ 37 мектеп

33

Уайс Нуржан Манатулы

№ 11 ЖОББМ

34

Федоров Александр Павлович

О. Жандосов ат.№ 30 орта мектеп

35

Шадиметов Сайиджан Мираматович

№71 жалпы орта білім беретін мектебі

 15.05-26.05.2023 г.

Тегі, аты, әкесінің аты

Жұмыс орны (аймақты көрсете отырып ұйымның толық атауы)

1

Абдувалиев Тулкин Абдимажитович

№ 71

2

Абитов Елдос Тургунович

№ 28

3

Айдарханов Нурлан Беркинбаевич

№ 3

4

Алякбар Бағжан Ерланұлы

№ 55

5

Аяп Айсана Мекенбайқызы

№ 46

6

Бекжанов Асылхан  Хамитович

№ 56

7

Бекмухамедов Орынбасар Талгатбекович

№ 25

8

Бижанова Рахима Сламовна

№ 66

9

Еримбетов Мынбай Джумадиллаевич

№ 66

10

Жаңабайұлы Ербол

№ 1

11

Зулпанов Баглан Режепбаевич

№ 52

12

Иманкулов Хамид Орынбекович

№ 2

13

Қалдыбекова Құндызай Әбілбекқызы

Зияткер-Білім

14

Керимбаев Надирхан Каражанович

№ 28

15

Керимбеков Ильяс Мусабекович

БИЛ1

16

Кеутаева Гульхан Ахметжановна

№ 77

17

Кудайбергенов Жанабек Даткабаевич

№ 4

18

Қалдыбаева Жупаркул Ариповна

№ 26

19

Миразизова Дильфуза Ахметжановна

№ 3

20

Мирзаметов Отабек Сайдахметович

№ 42

21

Ниязов Ерболат Кошерханович

№ 72

22

Рсимбетов Досымхан Дусенбаевич

№ 69

23

Саймасаева Сапаркуль Токташевна

№ 68

24

Салыкбаев Дидар Мергенбаевич

№ 55

25

Сарсенбаев Жанбулат Туленбекович

№ 11

26

Сманова Шолпан Абубакировна.

№ 64

27

Спабеков Султан

№ 88

28

Тастанбаев Бекжан Абдигапарович

№ 22

29

Тезекбай Өмірбек Садықұлы

№ 69

30

Ториев Асхат Шерзатович

№ 72

31

Тортбаев Жасулан Мыктыбаевич

№ 38

32

Умирзаков Бактыбек Искандарович

№ 17

33

Утунчиев Кабыл Бакирович

№ 39

34

Шаназаров Фарход Корганбаевич

№ 71

35

Юлдашев Алымжан Каримжанович

№ 30

(2 группа)

Тегі, аты, әкесінің аты

Жұмыс орны (аймақты көрсете отырып ұйымның толық атауы)

1

Адеев Есенгелди Сеиитович

№128

2

Арыков Қайрат Тулегенулы

№ 97

3

Ашимова Жанат Мамыровна

№ 28

4

Базарбай Дәуіт Талғатұлы

№ 64

5

Байдосов Ербол Баратбаевич

№ 77

6

Байсугуров Бекжан Маратұлы

№ 77

7

Бакиев Казыбек Агабекович

№ 66

8

Белгібаев Бағдат Қалдарбекұлы

№72

9

Бимурзаева Айнур Жумадиловна

№ 115

10

Буралхиева Шолпан Оразалиевна

№ 46

11

Джалахбаев Мади Мусахалович

№ 133

12

Жайлауов Мухтар Кенжеханович

№132

13

Жарылқасынов Ержан Жарылқасынұлы

№ 85

14

Исманшиков Орифжан Орманшикович

№ 107

15

Кадиров Собир Миктибаевич

№ 90

16

Кененбаев Арман Сулейменулы

№ 119

17

Кудайбергенов Нурлан Жаксылыкович

№ 36

18

Куздеуова Бибинур Нуралиевна

№ 46

19

Құлтас Советхан Шамұратұлы

№ 103

20

Құрманбай Қалжан Адасұлы

№87

21

Мирзабаев Ербол Бахтиярович

№ 94

22

Мошқал Нұрдәулет Ерболұлы

№ 130

23

Мүсілтай Жансая Базарбайқызы

№ 79

24

Мухамеджанов Мадияр Тажиханович

№ 128

25

Мынбаев Сакен  Сарсенович

№116

26

Нуралиев Данияр Чимкентбаевич

№103

27

Омарбекова Нагима Борибековна

№132

28

Омарова Карлыгаш Курасбековна

№46

29

Оразов Икрам Анварович

№34

30

Пазылхан Аділ Берікұлы

№90

31

Сәмен Самат  Сұлтанәліұлы

№74

32

Төлеушов Бағдат Орынтайұлы

№88

33

Турғын Пернебек Байбосынұлы

№72

34

Шаймырзаев Ыбырай Алтынбекович

№80

35

Шарап Нұрбол Ауельбекұлы

№75

(3 группа)

Тегі, аты, әкесінің аты

Жұмыс орны (аймақты көрсете отырып ұйымның толық атауы)

1

 Адилбеков Еркебұлан Нышанұлы

№ 23

2

Аташова       Анар Бакытгалиева

№ 3

3

Ахметов Мухит Ергалиевич

№129

4

Бекжанова Гулнур Омаровна

№ 66

5

Бексариев Ербол Тагайбекович

№52

6

Бектурганов Досалы Эсыналиевич

№ 80

7

БеркинбаевТорехан Абдижаппарович

№72

8

Дыйханбаев Нұрғазы Анварбекұлы

№133

9

Әжіхан Бақдәулет Садуұлы

№ 132 ЖОББМ

10

Әребаев Біржан Мырзабекұлы

№72

11

Жалмурзаева Келбет Жаксыбековна

№ 77

12

Игимбай Дана Мырзабекқызы

№ 127

13

Килибаев Берик Бекмаханбетович

№ 56

14

Минлибаева Айғаным Шәкірқызы

№ 23

15

Мырзатаев Абзал Бактыбаевич

№ 77

16

Мырзатаев Нуркен Ғалымұлы

№ 68

17

Нармантаев Дастан Тажибайулы

№ 94

18

Нәдір Нұрсұлтан

№1

19

Нурумбетов Жаркинбек Жолдасбекович

№ 56

20

Омаров Бауржан  Жаксиликович

№72

21

Оспанов Данияр Сабирович

№ 34 

22

Райымкулов Самат Шарханович

№7

23

Рсалиев Максут Аманович

№ 138

24

Рысбанбетов Ермұрат Ержанұлы

№ 29

25

Садыков Ержан Батыркулович

№ 56

26

Сапар Батырбек Мейрамбекұлы

№ 29

27

Сарманов Ердос Кайратжанулы

№ 1

28

Тагаев Бауыржан Диярович

№ 100

29

Тилеев Касимжан Бейсеевич

№ 66

30

Турдалиев Бекзат Бахытович

№1 мектеп-гимназиясы

31

Усенов Калжан Сейтханович

№ 82 К.Қасымұлы атындағы ЖОББМ

32

Шымырбаева Айнур Абайбеккызы

№79

33

Элчибаев Бахытжан Болисбекович

 № 98

34

Эргешов Дилшод Хавазматович

№ 85

35

Юлдашева  Шоира Хайруллаевна

№ 3

 29.05-09.06.2023 г.

Тегі, аты, әкесінің аты

Жұмыс орны (аймақты көрсете отырып ұйымның толық атауы)

1

Алиев Алимжан Аласкарович

№ 6 ОМ

2

Алиев Мухтар Сматилаевич

№ 5 ОМ

3

Алимбаев Аскар Амзаевич

№130 ЖОББМ

4

Аширбеков Рустам Сауырбаевич

№ 10 ЖОББМ

5

Әбдеш Асқар Батиханұлы

№ 8 ЖОББМ

6

Бердалиева Гүльжан Байдаулетовна

№ 64 ЖОББМ

7

Боранбаев Ерлан Бектемисович

№ 52 ЖОББМ

8

Говоров Сергей Олегович

№ 2 ЖОББМ

9

Егенов Асхат  Асханұлы

№ 72 ЖОББМ

10

Ергеш Нұрқанат Төреханұлы

№72 ЖОББМ ШЖҚ ККМ

11

Есенова Токжан Кендебаевна

№ 55 ЖОББМ

12

Ештаев Нурсултан Джанабаевич

№ 80 ЖОББМ

13

Жамбаев Аскат Турсыналиевич

№72 ЖОББМ

14

Иманбердиев Мажит Аманжолович

№72 ЖОББМ

15

Искакова Калима Жаксылыковна

№103 ЖОББМ

16

Кайпбердиева Әліма Сейткулқызы

№ 88 ЖОББМ

17

Кокенов Максат Сакенович

№1 БИЛ

18

Контаев Руслан Сырымович

№ 22 ЖОББМ

19

Копжасаров Жарас Асанулы

№75 ЖОББМ

20

Малыхин Денис Евгеньевич

№ 30 ЖОББМ

21

Мухамедов Абзалбек  Абдумаликуғли

№ 90 ЖОББМ

22

Ниятов Ниет Куандыкович

№ 28 ЖОББМ

23

Нургазиев Айгазы

№ 1 ЖОББМ

24

Садибеков Керимжан Асабаевич

№ 38 ЖОББМ

25

Сарбасов Береке Кыдыралиевич

№ 130 ЖОББМ

26

Сарсенбаев Ерболат Туленбекович

№11 ЖОББМ

27

Сафаметов Адылжан Ирисматович

№ 57 ЖОББМ

28

Туктибаев     Данияр Болысбекович

№ 3 ЖОББМ

29

Тұрлыбай Ислам Маратұлы

№ 77 ЖОББМ

30

Тұрсын Нұрхат

№137 ЖОББМ

31

Узгелдиева Дилдакул Танатаровна

№ 39 ЖОББМ

32

Умаров Алимжан Есенбекович

№ 86 ЖОББМ

33

Утебаева Улбала Абдинабиевна

№136 ЖОББМ

34

Хавазматов Рохимжон Адилжанович

№ 71 ЖОББМ

35

Шойманов Бауыржан Рахматуллаевич

№ 69 ЖОББМ

(2 группа)

Тегі, аты, әкесінің аты

Жұмыс орны (аймақты көрсете отырып ұйымның толық атауы)

1

Айдаров Алтынбек Абдикаримович

№72 орта мектеп

2

Акилбекова Орзигул Абдукомил қизи

«Intellect» физ-мат мектеп-лицейі

3

Акылов Нурдаулет   Абылаевич.

№ 55 ОМ

4

Алдашов Галымжан Ергешбаевич

№ 80 ОМ

5

Аманов Еркин Онласбекович

№ 77 ОМ

6

Амиров Жасулан Шардарбекович

Мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп-интернаты дарын № 2

7

Асылбеков Талғат Жақсылықұлы

№130 ОМ

8

Атажанов Улугбек Гайратович

№ 119 ОМ

9

Бейсенбаев Марат Асильханович

№ 55 ОМ

10

Джаксылыкова Рамила Сейдалиевна

№ 39 ОМ

11

Джанбутаев Ермакан Уракбаевич

№ 90 ОМ

12

Зулпыбеков Мұса Ерболатұлы

№ 46 ОМ

13

Ибраймов Куралбек Калдыбекович

№ 103 ОМ

14

Каралтаев Баглан Бердизакулы

№ 137 ОМ

15

Кожабергенов Давлет Турмахаматович

№ 103 ОМ

16

Куандыков Нурбол Байдуллаевич

№ 87 ОМ

17

Куанышбаев Аралбай Балтабаевич

№137 ОМ

18

Курбанов Асланбек Абдразакович

№ 94 ОМ

19

Курымбаев Бахтияр Есалиевич

Oskar жеке меншік мектебі

20

Қуандықов Серік Қуатұлы

№ 51 ОМ

21

Медеев Марат Рахметович

№ 52 ОМ

22

Молдашева Жулдыз Кобеевна

№ 68 мектеп

23

Наурызбаева Фариза    Сапаровна

№72 ОМ

24

Омаров Дәулет Өсербайұлы

№ 3 ОМ

25

Орынбаев Айдархан Серикович

№ 102 ЖОББМ

26

Оспанов Даулет Оразович

№ 86 ОМ

27

Самандаров Жумамурад Бабурович

№2 ОМ

28

Сейдинов Даулет Абдужаппарович

№ 103 ОМ

29

Султанов Куаныш Испандиярович

№72 ОМ

30

Сыдыков Нуржан Болатұлы

№138 ОМ

31

Турганбаева Рано Егизбаевна

Turan mektebi

32

Тұрсынәлиев Диханәлі Шоқанұлы

№128 ОМ

33

Усенбеков Сералы Ауелбекулы

№136 ОМ

34

Шойманов Рахманхан Шадыханович

88 ЖОББМ

35

Шырынбеков Нурбол Талатбекович

№ 51 ОМ

 

РК, г.Астана,
Түркістан 8/2
БЦ "OLYMP PALACE" 12 этаж
8 (7172) 73-48-10
info@nnpcfk.kz
© Design by 2023 site-pro.kz. All Rights Reserved.