Акмола облысы тізімі
«Дене шынықтыру педагогінің кәсіби құзыреттілігін дамыту» тақырыбы курсы бойынша тыңдаушылар тізімі
Ақмола облысы
27.05.-07.06.2024 ж.
№ |
Тегі, аты, әкесінің аты |
Лауазымы |
Жұмыс орны (аймақты көрсете отырып ұйымның толық атауы) |
1. |
Азанов Аманбол Аскерович |
дене шынықтыру педагогі |
Ақмола облысы білім басқармасының мектеп-гимназия |
2. |
Амержанов Бекжан Жолтайулы |
дене шынықтыру педагогі |
Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Жасыл ауылының негізгі орта мектебі» КММ |
3. |
Ахметов Думан Серикович |
дене шынықтыру педагогі |
“Өндіріс ауылының ЖОББМ” КММ |
4. |
Аширханов Даулет Рамазанович |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облыcының білім баcқармаcының Жақcы ауданы бойынша білім бөлімі Жаңа Қима ауылының Ғұбайдолла Әбдірахманов атындағы ЖОББ мектебі» КММ |
5. |
Байдильдин Данияр Куатжанович |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Есіл қаласының №3 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ |
6. |
Байжанов Токен Еркебуланович |
дене шынықтыру педагогі |
№2 Қосшы орта білім беретін мектебі |
7. |
Бахитжан Жанболат |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Бабатай станциясының негізгі орта мектебі» КММ |
8. |
Бекишев Айтжан Хайроллович |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімінің Көкшетау қаласының Мәлік Ғабдуллин атындағы №3 көпсалалы гимназиясы» КММ |
9. |
Белялов Ертай |
дене шынықтыру педагогі |
№18 мектеп-лицей |
10. |
Дуйсекенов Айдын Кадырович |
дене шынықтыру педагогі |
Жібек жолы ауылының мектеп-лицейі |
11. |
Жетписбай Белсенис |
дене шынықтыру педагогі |
Н.Смағұлов атындағы мектеп-лицей |
12. |
Избасаров Сабит Сисенбаевич |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімінің Степногорск қаласы бойынша білім бөлім Степногорск қаласының Абай Құнанбаев атындағы №6 мектеп-гимназиясы» КММ |
13. |
Имашев Ардак Жакашович |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментауауданы бойынша білім бөлімі Тайбай ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ |
14. |
Кожабай Джамбул Досулы |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 9 мектеп-гимназиясы» КММ |
15. |
Мамыраемов Самат Укешович |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Амангелді ауылының негізгі орта мектебі» КММ |
16. |
Накупов Адай Сайлаубекұлы |
дене шынықтыру педагогі |
Жібек жолы ауылының мектеп-лицейі |
17. |
Ноян Аманжол Сейденұлы |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Жолымбет кентінің №2 Жалпы орта білім беретін мектебі» КММ |
18. |
Орденхан Жасдаурен |
дене шынықтыру педагогі |
«Азат ауылының жалпы білім беретін мектебі» КММ |
19. |
Самархан Шыңғыс |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Алтынды ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ |
20. |
Саят Әли Қайратұлы |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қызылжар ауылының Жалпы орта білім беретін мектебі» КММ |
21. |
Тлебальдинов Едль Матенович |
дене шынықтыру педагогі |
«Техникалық лицей»КММ Красный яр. А |
22. |
Токбаев Ризабек Каирбекович |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 9 мектеп-гимназиясы» КММ |
23. |
Ханатбек Нурлан |
дене шынықтыру педагогі |
Ж.Бектұров атындағы №3 ЖОББМ |
24. |
Шамекешев Кайырылек Ислямбекович |
дене шынықтыру педагогі |
СШИ № 1 г Кокшетау |
25. |
Ысқақ Еламан Жақсыкелдіұлы |
дене шынықтыру педагогі |
«Ақмола облысы білім басқармасының Астрахан ауданы бойынша білім бөлімі Первомайка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ |
Орыс тобы
№ |
Тегі, аты, әкесінің аты |
Лауазымы |
Жұмыс орны (аймақты көрсете отырып ұйымның толық атауы) |
1. |
Абдулов Ришат Фанисович |
педагог физической культуры |
Школа Гимназия |
2. |
Ажмағамбет Сабит Өмірзақұлы |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі егіндікөл ауылының №1 жалпы орта білім беретін мектебі» кмм |
3. |
Амриева Галия Негмытовна |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі көкшетау қаласының № 6 мектеп-лицейі»кмм |
4. |
Ахметов Дархан Корганович |
педагог физической культуры |
Қостомар Ом |
5. |
Барабанов Александр Александрович |
педагог физической культуры |
Кгу «Шг №1» |
6. |
Баяндинов Камидолла Аппасович |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі ақкөл қаласының кеңес одағының батыры петр михайлович исаков атындағы №1 ақкөл жалпы білім беретін мектебі» кмм |
7. |
Бубин Александр Александрович |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының зеренді ауданы бойынша білім бөлімі азат ауылының негізгі орта мектебі» |
8. |
Газизов Марат Ебрагимович |
педагог физической культуры |
«Көкшетау.Қ №19 Жалпы Білім Беретін Мектебі» КММ |
9. |
Гучинский Геннадий Анатольевич |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының бурабай ауданы бойынша білім бөлімі щучинск қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі» кмм |
10. |
Елиманов Ербол Сабигулаевич |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының астрахан ауданы бойынша білім бөлімі астрахан ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі» кмм |
11. |
Жоболаев Жанат Каиржанович |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының степногорск қаласы бойынша білім бөлімі степногорск қаласының шоқан уәлиханов атындағы № 8 жалпы орта білім беретін мектебі» кмм |
12. |
Ивашкевич Леонид Витальевич |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі красный яр ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі»кмм |
13. |
Ивлева Елена Александровна |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі көкшетау қаласының № 6 мектеп-лицейі»кмм |
14. |
Иманова Гульжан Аскаровна |
педагог физической культуры |
«Бөгембай батыр атындағы мектеп - лицейі» ерейментау қ. |
15. |
Истаев Максат Сапаргалиевич |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының зеренді ауданы бойынша білім бөлімі чаглинка станциясының негізгі орта мектебі» |
16. |
Иутина Анастасия Федоровна |
педагог физической культуры |
Кгу «общеобразовательная школа село жанаесиль» |
17. |
Калабаев Аблайхан Хасенович |
педагог физической культуры |
Кгу ош села кабанбай батыра |
18. |
Кушеков Марат Салимжанович |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының бурабай ауданы бойынша білім бөлімі баянбай ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» |
19. |
Мурадилов Нурсултан Серикович |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының зеренді ауданы бойынша білім бөлімі алексеевка кентінің №2 жалпы орта білім беретін мектебі» |
20. |
Нурмагамбетов Ержан Талгатович |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының есіл ауданы бойынша білім бөлімі курский ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» кмм |
21. |
Оралов Турсын Оралулы |
педагог физической культуры |
№1 шортанды ом |
22. |
Слободнюк Маргарита Вадимовна |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының атбасар ауданы бойынша білім бөлімі атбасар қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі» кмм |
23. |
Ткаченко Оксана Викторовна |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының бурабай ауданы бойынша білім бөлімі щучинск қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі» кмм |
24. |
Хамитов Багдат Жанатович |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар Ауданы бойынша білім бөлімі сергеевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» Кмм |
25. |
Шевченко Людмила Дмитриевна |
педагог физической культуры |
«Ақмола облысы білім басқармасының егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі егіндікөл ауылының №2 жалпы орта білім беретін мектебі» кмм |